Παρασκευή 26 Ιουλίου γιορτάζει η Παρασκευή, Εύη, Εβίτα, Βούλα, Βιβή, Βέτη, Βέττη, Παρασκευούλα, Παρασκευάς, Πάρης, Πάρις Έρση, χαρίστε τις ευχές σας με ένα κλικ !
Μπουκέτο με 6 ροζ και 6 κόκκινατριαντάφυλλα πλαισιωμένα με πρασινάδες. Ένα δώρο που θα λατρέψει ο ξεχωριστός παραλήπτης σας και θα ενθουσιαστεί με την ομορφιά και την φρεσκάδα των τριαντάφυλλων. Ένας όμορφος τρόπος να πείτε ''σ' αγαπώ'' ή ''σε σκέφτομαι'' ή ακόμα και να ευχηθείτε για γενέθλια και γιορτές στους αγαπημένους σας.
Το μπουκέτο κατασκευάζεται προσεκτικά από τους έμπειρους ανθοδέτες μας. Εγγυόμαστε εξαιρετική ποιότητα των προϊόντων μας καθώς και συνέπεια στην παράδοση. Σημειώστε ότι, λόγω του εφέ φωτισμού κάθε οθόνης, τα πραγματικά χρώματα ενδέχεται να είναι ελαφρώς διαφορετικά από την εικόνα του προϊόντος.
Τα τριαντάφυλλα που χρησιμοποιούμε είναι εισαγωγής από το Εκουαδόρ και εξαιρετικής ποιότητας. Ύψος: 60-70 εκ.
Κάθε προϊόν μας προετοιμάζεται προσεκτικά και παραδίδεται με την ανάλογη συσκευασία δώρου καθώς και μια ευχετήρια κάρτα για το προσωπικό σας μήνυμα.
Αξιολογήσεις
Κόκκινα και ροζ τριαντάφυλλα σε μπουκέτο
Δωρεάν Μεταφορικά
Τιμή: 110.00 €
ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
κωδικός: AF700281
Περιγραφή
Μπουκέτο με 6 ροζ και 6 κόκκινατριαντάφυλλα πλαισιωμένα με πρασινάδες. Ένα δώρο που θα λατρέψει ο ξεχωριστός παραλήπτης σας και θα ενθουσιαστεί με την ομορφιά και την φρεσκάδα των τριαντάφυλλων. Ένας όμορφος τρόπος να πείτε ''σ' αγαπώ'' ή ''σε σκέφτομαι'' ή ακόμα και να ευχηθείτε για γενέθλια και γιορτές στους αγαπημένους σας.
Το μπουκέτο κατασκευάζεται προσεκτικά από τους έμπειρους ανθοδέτες μας. Εγγυόμαστε εξαιρετική ποιότητα των προϊόντων μας καθώς και συνέπεια στην παράδοση. Σημειώστε ότι, λόγω του εφέ φωτισμού κάθε οθόνης, τα πραγματικά χρώματα ενδέχεται να είναι ελαφρώς διαφορετικά από την εικόνα του προϊόντος.
Τα τριαντάφυλλα που χρησιμοποιούμε είναι εισαγωγής από το Εκουαδόρ και εξαιρετικής ποιότητας. Ύψος: 60-70 εκ.
Κάθε προϊόν μας προετοιμάζεται προσεκτικά και παραδίδεται με την ανάλογη συσκευασία δώρου καθώς και μια ευχετήρια κάρτα για το προσωπικό σας μήνυμα.